01 HAKKIMIZDA

Turna Profil, 2002 yılında kurulmuş olup İzmir’de faalliyet gösteren bir yapı elemanları firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren gerek müşterileri gerek ise tedarikçileri tarafından her zaman güvenilir bir adres olmuştur. Bu güvenden aldığı güç ile kısa sürede sektöründe öncü ve aranan firmalardan biri haline gelmiştir. Turna Profil, Sineklik Sistemleri, Alüminyum profil, menfez gibi yapı elemanları üretim ve satışıyla sektörde emin adımlarla ilerlemiştir. 2015 yılında ise üretim hacmini arttırmak ve teknolojik gelişmeleri daha yakından takip edebilmek adına Ayrancılar mevkiisinde modern üretim tesisini kurmuştur. Alanında tecrübeli ve dinamik kadro yapısı ile üretimlerine ara vermeden devam etmektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, müşteri isteklerinin doğru analizi ve sektöre ait teknolojik gelişmelerin doğrultusunda 2017 yılı itibariyle Sineklik Sistemleri, Duşakabin & Küvet Sistemleri, Otomatik Panjur & Kepenk Sistemleri üretim ve satışı yapmaktadır. Türkiye'nin her noktasına ürünlerini ulaştırarak pazarlama ağını her geçen gün daha da genişletmektedir.

• VİZYON

Turna Profil, Ürünlerini kullanan müşterilerinin yaşam tarzını ve mekan kalitesini arttırarak, Uluslararası kalitede üretim yapan, tüm ürün ve hizmetlerini müşterilerine güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

• MİSYON

Turna Profil, çalışanlarına ve müşterilerine iş ahlakı, dürüstlük, kalite ve çözüm odaklı anlayış perspektifinden yaklaşmayı ve böylelikle pazarda tercih edilen iş ve çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Firmamıza Ait Resmi Belgeler
Top